Jaanipäeva ettevalmistused külaplatsil

Laupäeval, 22.mail tegid Röa küla tublid elanikud Jüri, Kermo, Krislin, Ragnar, Margo, Tõnu, Andro ja Andrus varahommikust kuni hilisõhtuni tublit tööd, et Jaanipäeval oleks kõigil mõnus koos külaplatsil aega veeta.

Ühiselt kaevati maasse sügav auk, mille peale ehitati  välikemmerg ning valati segu maasse ja paigaldati suured metallist postid võrkpalli võrgu jaoks. (Pildid üleval ka meie galeriis)

Veel on Jaanipäevaks muretsetud juba kaks suurt lauda ja pikad pingid istumiseks ning samuti ka kaks grillimisküna restidega.

Kindlasti saab Jaanipäeval olema platsil ka katusealune, kuhu väikese vihma korral varju minna.

Jaanipäev on aeg, mil tähistatakse aastaringi pöördepunkti. Nüüd, mil Röa külas on tänu aktiivsete külaelanike abile ja heale tahtele ette valmistatud külaplats, on võimalus külaelanikel tähistada seda fantastilist püha ühises üksmeeles.

Jaanipäev on võimalus tulla kokku, leida uusi sõpru oma külast ja soojendada olemasolevaid suhteid juba tuttavate külaelanikega. See on meie jaoks suurepärane võimalus näha ja tutvuda inimestega, kes kõik meie külas elavad.

Röa küla tänab kõiki neid suure missiooni tundega külaelanikke, kes olid abiks nii meie talgupäevadel kui ka nüüd meie jaanipäeva ettevalmistustöödel ja kutsub üles ka kõiki neid, kes veel ei ole saanud mingil põhjusel meie külaplatsi ettevalmistustes osaleda.

Jaanipäeva jaoks oleks vaja külaplatsil veel mõned ettevalmistused teha ja selleks kutsume kõiki, kellel vähegi huvi ja tahtmist on, osalema PÜHAPÄEVAL 06.06.2010 jaanipäeva ettevalmistustöödes, et lõplikult teha valmis kõik, mis hetkel veel pooleli (kemmergule katus, võrkpalli postid värvida, oksad lõkkeasemele, prügikastid valmis kopsida jne.).

Jaanipäev ei ole enam kaugel ja mida rohkem aktiivseid inimesi meie külaelus kaasa löövad, seda kiiremini saab tööd tehtud ja seda rohkem kasvab meie ühine vaim siin külas.

Kallid külaelanikud, palun olge aktiivsed ja andke endast märku, kui teil on võimalik tulla kuuendal juunil appi veel tegema viimaseid viimistlusi jaanipäevaks !

 

Kommentaarid