Talusiltide freesimise töötuba

Röa külas asuvate talunimede viidapuu ettevalmistustega alustati juba käesoleva aasta Kogu Moos sügisüritusel viidapuu maasse valamisega. Nüüd on tarvis viidapuule talunimedega sildid valmistada, projekti valmimise tähtajaks on 18.01, siis toimub viidapuu ametlik avamine.

8. detsembril kell 12.00 saame Pureva õuel kokku ning teeme koos talusiltide valmistamise töötoa. Võta kaasa servamata laud, kuhu oled kodus talunime suurte tähtedega juba peale kirjutanud, nii saame kiiremini valmis ning õhtul Romulasse kinno minna.

 

Jõulutervitused Romulast

Jõululaulu esitab ansambel About Poetry. Salvestatud Romula stuudios.

RAPLA VALLA ELANIKELT ETERNIIDI TASUTA VASTUVÕTMINE

Rapla vald annab teada:

MTÜ Raplamaa Jäätmekäitluskeskus teostab alates 21. augustist kuni 30. septembrini 2017. aastal  Rapla valla elanikelt tasuta eterniidi vastuvõtmist Mäepere Jäätmejaamas.
Soovijatel palume end eelnevalt registreerida (nimi, kontaktandmed, eterniidi asukoht) kuni 20. augustini Rapla Vallavalitsuses, e-posti aadressil rapla@nullrapla.ee või tel 489 0510.

Jäätmejaamas palume eterniidi üleandmiseks pöörduda jaama operaatori poole.

Projekti rahastab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Ülari Luisk
juhataja
MTÜ Raplamaa Jäätmekäitluskeskus

Kauplusauto järgmisel nädalal

Kauplusauto Kaubapunkt meeskond annab teada, et järgmisel teisipäeval (s.o 07.03) kauplusautot oodata ei tasu – bussijuht puhkab. Edaspidi toimib graafik nii nagu tavaliselt – igal teisipäeval kell 14.05-14.15 Kärneris.

http://kaubapunkt.ee/graafik.php

tervitus

Kalendrid 2017

kalender2017

Järgmise aasta Röa küla kalendrid on valmis. Seekord on kalendri teemaks “Röa küla traditsioonid ja üritused”. Iga kuu juures on pildid ja väike tekst sellel kuul toimuva iga-aastase ürituse kohta.

Neid saab osta pühapäeval (27. novembril) aastakoosolekul. Kalendri hind on 10€. Võtke raha kaasa!

Kes aastakoosolekule ei saa tulla, aga tahaks kalendrit, võib kirjutada margo@nullroakyla.ee

Aastaks 2018 on plaanis veel põnevam kalender teha. Selleks peame hakkama ettevalmistusi tegema juba nüüd. Täpsemalt sellest pühapäeval aastakoosolekul.