Uued, kaunid teabetahvlid Röa küas !!!

Nagu paljud on juba näinud, siis kaunistavad meie väikest Röa küla nüüd kaks uhket teabetahvlit koos meie küla kaardiga, mis on paigaldatud Kärneri ja Töngi bussipeatustesse.

Projekti eestvedajaks oli Andro Metsis ning projekti rahastas “Kohaliku Omaalgatuse Programm”.

Teabetahvlitel on kaks poolt – ühel on meie küla kaart, kus on ära märgitud kõik meie küla talud ning ka meie külaplatsi asukoht ning teisel pool on vaba ruum, mis on mõeldud kõikvõimalike kuulutuste ja muu informatsiooni tarbeks.

Projekt oli vajalik, et avardada infovahetust meie külas. Teabetahvlid on heaks abiks, et hoida külaelanikke ja ka muid meie külas liikuvaid inimesi kursis külas toimuvaga.

Küla kaart teabetahvlil annab suurepärase võimaluse nii küla elanikele kui ka inimestele mujalt saada parem ülevaade Röa külast ja seal olevatest taludest. Kuna kaardile on märgitud ka meie külaplats, siis ei ole karta, et kellelgi võib tulla veel raskusi selle leidmisega, juhuks kui seal mõni tore üritus toimumas või tulemas on.

Pilte teabetahvlitest võite näha meie kodulehe Galeriis.

Röa küla tänab Androt, kes selle hea projekti valmis kirjutas ning ellu viis ning tänab ka kõiki tublisid külaelanikke, Kermot, Kristit, Kuidot, Andrust, kelle abiga said teabetahvlid kenasti bussipeatustesse paigaldatud.  

 

Head uudistamist ning julgelt infot jagama !!!

Kommentaarid