Uueks aastaks Röa küla kalender seinale !!!

Head inimesed ! 

Plaanis on aastalõpus tellida Röa küla kalender. 
Idee seisneb selles, et laseme kujundada ja tellime peredesse suured seinakalendrid, millel on igal kuul 4 pilti meie tegevustest ning ühtlasi ka igal kuul üks retsept, Röa külaelaniku poolt (juhul kui on retseptisaatjaid)
Kalendri hind sõltub kalendrite arvust. Mida rohkem tellime, seda odavamalt saame. Lisaks väike sümboolne tasu ka kalendri kujundajale. (arvan, et umbes 13 eurot maksimaalselt kalendri eest)
Hetkel on minu nimekirjas soove 13 kalendrile – see on juba piisav et asjaga tegutsema hakata. 
Siinkohal ongi minu üleskutse :
Kui Sul on mõni hea pilt meie küla tegemisest, mida sa kindlasti tahaksid kalendris näha, siis  saada see pilt mulle meili peale hiljemalt 10 oktoobriks. 
Ühtlasi – kui sul on mõni hea retsept varuks, mida oled valmis lahkelt jagama, siis saada ka see minu meili peale hiljemalt 10.oktoobriks. 
Kui soovid oma perele kalendrit tellida, siis palun anna oma soovist mulle teada hiljemalt 15 oktoobriks, sest peale seda lähevad kalendrid töösse ja siis enam tellimusi vastu ei võta. 
Kalendrid jagan kätte Röa küla aastakoosolekul, mis toimub meil plaanipäraselt pühapäeval, 23.novembril kell 12.00 ja Hagudi koolimajas. Eelnevalt annan teada ka kalendri lõpphinna ja aastakoosolekule palun võtta juba ka raha kaasa 🙂 
Jään ootama pilte, retsepte ning tellimusi meiliaadressile femalebuddha@nullgmail.com ja kui on ideid või ettepanekuid kalendri osas, siis ka need palun meilile saata. 

Kommentaarid