Hagudi kandi arengukava arutelu ja täiendused


Algus: 11.08.2014, kl 18:00
11.augustil kell 18.00 toimub Hagudi koolimaja suures saalis Hagudi kandi (mille alla kuuluvad Hagudi alevik, Hagudi, Koigi, Kuku, Mõisaaseme, Purila, Röa, Seli, Seli-Nurme ja Äherdi küla) arengukava täiendusettepanekute arutelu ja muudatuste sisseviimine arengukavasse. Arutelu on oluline just seetõttu, et Hagudi kandi arengukava on üheks Rapla valla arengukava  alusdokumendiks ja see, kuidas ja mil määral me seda täiendame, mõjutab ka seda kuidas ja mil määral täiendatakse Rapla valla arengukava. 

Arutelul on plaanis ühiselt üle vaadata Hagudi kandi arengu- ja tegevuskava ning arutleda selle üle, mida on juba ära tehtud nii külade kui ka valla poolt ning mis on lähitulevikus plaanis veel ellu viia. 

Koos külade inimestega viime sisse täiendavad ettepanekud külade vajadusi silmas pidades ning mõtiskleme selle üle, mida on veel võimalik ühiselt ära teha ning mille suhtes teha ettepanekuid Rapla vallavalitsusele, kandis asuvate külade arengu eesmärgil. 

Kui Sinu külas on mõni märkimisväärne probleem, mis vajaks tegelemist või lahendamist või on Sinu küla kogukonnas soov midagi ellu viia, aga puudub selleks ressurss või oskused, siis anna kindlasti oma panus ja osale arutelul. Meie ise oma kandis ja oma külas teame kõige paremini, millised on meie vajadused ja soovid. Kui tegutseme ühiselt, on meie jõud suurem.

Julge kaasa rääkida ja tule kindlasti ! 

Oodatud on kõik (Hagudi alevikust, Hagudist, Koigist, Kukust, Mõisaasemest, Purilast, Röast, Selist, Seli-Nurmest ja Äherdi külast), kellel on soov kaasa rääkida oma  elukeskkonna ja üldise heaolu parendamise nimel. 

Kõik ideed, mõtted ja ettepanekud Hagudi kandi arengu- ja tegevuskava osas on oodatud hiljemalt 8.augustiks meiliaadressile : femalebuddha@nullgmail.com

Täiendav info tel. 585 30 722 

Aktiivset osavõttu soovides ja teie panusele lootma jäädes,

Sandra Mägi
Röa küla külavanem

Hagudi kandi sidusrühma liider

Kommentaarid