RÖA KÜLA AASTAKOOSOLEK !!!


Algus: 18.11.2012, kl 12:00

Peagi on kaunis aasta 2012 möödas ning aeg teha kokkuvõtteid läinud tegemistest ja sündmustest, arutada tulevikuplaane ning ideid, mida oma külas veel ära teha ja milliseid tegevusi kindlasti jätkata.

Selleks kutsungi Sind koos pereliikmetega osalema meie RÖA KÜLA AASTAKOOSOLEKUL, mis toimub pühapäeval, 18.novembril ja Hagudi koolimajas, algusega 12.00

Seekordne koosolek on veel väga oluline seetõttu, et peame valima MTÜ’le uue juhatuse. Kui oleksid ise huvitatud osalema juhatuse töös või tead kedagi, kes võiks olla huvitatud, siis palun anna sellest mulle teada hiljemalt 12.novembriks (aadressil : femalebuddha@nullgmail.com) , sest siis läheb juhatuse kandidaatide nimekiri lukku ja saame selle nimekirja kõkidele mõtlemiseks ja otsustamiseks laiali saata.

Praeguseks on juhatuse edaspidisest tööst huvitatud :

Paegustes liikmetest : Andrus  Vonk, Andro Metsis, Sandra Mägi ja Margo Koppelmann

Uute liikmetena on soovi avaldanud Kertu Teesalu

Vabaliikmena : Kristi Lijur

Kui meieni on jõudnud veel  uusi soovijaid, siis hiljemalt 13.novembil kuulutame välja ametliku nimekirja, kus siis juba olemas kõik kandideerijad ning koosolekul anname kõikidele võimaluse hääletada.

Palun aastakoosoleku jaoks veel enda jaoks mõelda ja kirja panna (et ei ununeks) kõikvõimalikud mured ja mõtted ning ideed, mis seostuvad meie külaga ja tegemistega, et saaksime neid siis meie aastakoosolekul arutada ja püüda ka lahendusi leida. Kõik head mõtted on teretulnud ja kõiki ettepanekuid võtame arvesse.

Aastakoosolekul on päevakavas järgmised punktid :

1.       Kokkuvõte 2012 aasta üritustest ja sündmustest ning tulevast silla avamise peost (Sandra)

2.       Küla kodulehekülg, uued muudatused ja IT koolitus (Margo)

3.       Raamatupidamine (Piret Metsis)

4.       Mänguväljaku projekt (Andro Metsis)

5.       Küsimused, ettepanekud ja tagasiside – arutlusring ja küla juhatuse valimine !!! (Sandra)

Kaasa palun võtta hea tuju, palju häid ideid ja ettepanekuid, võimaluse korral miskist küpsetist ka hamba alla. (Tee ja kohvi  ning natuke näksimist on ka küla poolt)

Kindlasti võta kaasa ka MTÜ aastamaksu jaoks 10 eur’i ning MTÜ Naabrivalve aastamaksuks 1eur

Kui Sul on probleeme Hagudisse tulemisega, siis palun kindlasti anna endast märku. Liigume Hagudisse mitme autoga ja seetõttu saame kindlasti kedagi  veel peale mahutada.

Kõik küsimused, mured : 585 30 722 ( Sandra)

Jääme Sinu ja sinu perekonna aktiivset osalemist ootama

Kommentaarid